Skvělé zážitky chystají v restauraci M Trojka na silvestra.

Unikátní zážitkový večer si připravila na poslední den v roce restaurace M Trojka v Olomouci. “Zbytečně se nerozmýšlejte a rezervujte si místo, protože lístky mizí jako pára nad hrncem. Máme pro vás totiž nezapomenutelný program,” láká moderátor Silvestra v olomoucké M Trojce Marek Berger.

 
 

Čarovnou noc hostům připraví kouzelník Michal Janza, který se specializuje jak na jevištní vystoupení, tak na přímý kontakt s diváky. Jedinečné kostýmy, vtip a vášeň dají dohromady s tancem a zpěvem fantastické (či fantastičtí) Scandalladies ve své travesty show. Večer si osladíme lahodným výběrem ručně vyráběné čokolády z Troubelic a okořeníme ochutnávkou rumů z tajných zásob restaurace. Těšte se na bohatou tombolu, silvestrovský ohňostroj, velkou filmovou soutěž a mnoho dalšího! Začínáme v 19:00 a party pojede až do rána. 

Základní vstupenku pořídíte za 790 Kč (v ceně vstupenky je bohatý program, raut, ochutnávka čokolády a rumu), VIP vstupenka vás přijde na 980 Kč (v ceně vstupenky je bohatý program, raut, 0,3l sektu, ochutnávka čokolády a rumu, 1x fotka ve fotokoutku, lístek do tomboly). Vstupenky lze zakoupit pouze v restauraci M Trojka, nebo VIP vstupenku přes portál SMSticket.

http://www.olomouc.cz/zpravy/clanek/Uz-vite-kde-oslavite-Silvestra-Skvele-zazitky-chystaji-v-restauraci-M-Trojka-27030

otevírací doba

Otevírací doba

Pondělí : 11:00 - 22:00

Úterý až čtvrtek : 11:00 - 23:00

Pátek : 11:00 - 24:00

Sobota : 12:00 - 23:00

Neděle : 12:00 - 21:00

facebook
restaurace na mapu

Kudy k nám?!
zobrazit na mapě
naplánovat trasu

zpět nahoru
Počítadlo návštěv