Restaurace M3 se v Olomouci rozrůstá. Navazuje na ni Kozlovna

Olomouc - Známá olomoucká restaurace M3 má následovníka. Majitel Zbyněk Václavík otevřel v květnu na třídě 17. listopadu podnik Kozlovna. V nabídce je kromě tankového Velkopopovického kozla česká kuchyně v kvalitě známé právě z Mtrojky na Masarykově třídě.

Po zhruba tři čtvrtě roku trvající rekonstrukci zahájila Kozlovna M3 provoz před několika dny. Hosté ji najdou v místě bývalého baru vedle S-klubu. Budova má novou fasádu i okna, největší změna je ovšem patrná vevnitř.

„Některé příčky šly oproti předchozí dispozici pryč. Koncepčně je vše zařízeno podle Kozla, kterého má ve svém portfoliu Plzeňský Prazdroj. Hospod už je v republice několik, v Olomouci ale dosud nebyla," řekl Zbyněk Václavík.

Celkem se do nového prostoru vejde 110 lidí. Zákazníci mohou očekávat úroveň restaurace M3, na kterou Kozlovna navazuje i v názvu.

„Pokračujeme ve standardu z podniku na Masarykově třídě. Chceme ukázat, že je to svázané a že i kvalita, kterou se tam snažíme dělat, bude přenesená také sem. V malinko jiném duchu, ale značka zůstává," představil majitel.

KLASICKÁ OBĚDOVÁ MENU A JÍDLA I VEČER

I v novém je rozhodnutý pořádat události jako dosud například ukázku práce známých kuchařů.

„Zatím nabízíme klasicky obědové menu a večer jídla z jednoduchého jídelního lístku. Pracujeme s čerstvými surovinami a denní nabídkou na tabuli," dodal. 

Autor: Ondřej Zuntych

Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/podnikani/restaurace-m3-se-v-olomouci-rozrusta-navazuje-na-ni-kozlovna-20160516.html

otevírací doba

Otevírací doba

Pondělí : 11:00 - 22:00

Úterý až čtvrtek : 11:00 - 23:00

Pátek : 11:00 - 24:00

Sobota : 12:00 - 23:00

Neděle : 12:00 - 21:00

facebook
restaurace na mapu

Kudy k nám?!
zobrazit na mapě
naplánovat trasu

zpět nahoru
Počítadlo návštěv